• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/maarifsen
  • https://www.twitter.com/maarifsen
Üyelik Girişi
Anket
Türk Maarif Davasının En Büyük Sorunu Nedir?
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret9867

TÜM MÜSLÜMANLAR ADINA LANETLİYORUZ

Bütün insanlık için barışın ve huzurun en güçlü mekanları olan camilere yapılan vahşice saldırıları tüm Müslümanlar adına şiddetle lanetliyoruz.

Yeni Zelanda'da bugün cuma namazı vaktinde camileri hedef alan terörist saldırılarda onlarca Müslüman kardeşimiz maalesef katledilmiştir. İbadet eden insanlara yönelik vahşice saldırılar; islamofobinin, faşizmin ve tahammülsüzlüğün nasıl bir sapkınlığa ve caniliğe dönüştüğünü çok açık bir şekilde ortaya koymaktadır. Sıkılan kurşunlar tüm insanlığa sıkılmıştır. Bütün insanlık için barışın ve huzurun en güçlü mekanları olan camilere yapılan vahşice saldırıları tüm Müslümanlar adına şiddetle lanetliyoruz.

İki yüzlü batı dünyasının kendi kurguladığı, kendi sahnelediği ve sonra da gerçekliğine inandığı senaryonun tezahürü olan İslamofobi ile insanlık katledilmekte, Müslümanlara yönelik nefret köpürtülmekte ve körüklenmektedir. Bu terörist saldırıdan da bir kez daha anlaşılacağı üzere İslam karşıtlığı ve Türk düşmanlığı adeta siyasi tutuma dönüştürmüştür.

Bu insanlıktan nasibini almamış zihniyetin ve ruh hâlinin sonucu olan terör saldırısını şiddetle  ve nefretle kınıyor, bu nefret ortamına zemin hazırlayanları lanetliyoruz. Saldırıda şehit olan kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifa ve bütün İslam alemine başsağlığı diliyoruz.

 

Maarif-Sen Yönetim Kurulu

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
218 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın