• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/maarifsen
  • https://www.twitter.com/maarifsen
Üyelik Girişi
Anket
Türk Maarif Davasının En Büyük Sorunu Nedir?
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret18359

ALYA HUKUK BÜROSU İLE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADIK.

ALYA Hukuk Bürosu & Danışmanlık ile Sendikamız Arasında “Hakkın Çiğnendiği Yerde Haykırmak” Başlıklı İşbirliği Protokolü İmzalandı.


MAARİF-SEN (Maarif Çalışanları Sendikası)’e üye tüm çalışanların kişisel ve özel hayatlarında hak, çıkar ve kazanımlarını hukuki zeminde korumak amacıyla ALYA Hukuk Bürosu & Danışmanlık ile sendikamız arasında karşılıklı işbirliğine dayalı olarak “Hakkın Çiğnendiği Yerde Haykırmak” başlıklı protokol imzalandı.

Bu kapsamda; MAARİF-SEN (Maarif Çalışanları Sendikası) üyelerine her türlü hukuki danışmanlık hizmetleri ALYA Hukuk Bürosu tarafından verilecektir ve danışmanlık hizmeti ücreti sendikamız tarafından karşılanacaktır. Sendika üyelerinin takip edilecek her türlü dava, icra takipleri ile bu takiplerin yürütülmesi için her türlü iş ve çabanın karşılığı avukatlık asgari ücret tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

ALYA Hukuk Bürosu & Danışmanlık ile sendikamız arasında imzalanan bu protokolün üyelerimizin hak, çıkar ve kazanımlarını hukuki zeminde koruması açısından hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.


MAARİF-SEN
Yönetim Kurulu


ALYA HUKUK BÜROSU & DANIŞMANLIK

Adres      :Merkez Mahallesi, Belediye Caddesi No:14/155 Pursaklar / ANKARA
Telefon   : 0312 328 23 10 / 0537 675 35 81
E-Posta   : busrasayan635@gmail.com

320 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın